O mnie

" Aktywny, zmieniający rzeczywistość, którą nie koniecznie akceptuje..." - Paweł LewickiOd urodzenia mieszkam w Bytomiu. Ukończyłem studia wyższe na kierunku pedagogika resocjalizacyjna i pedagogika opiekuńcza w Kolegium Nauczycielskim w Bytomiu, a pracę dyplomową pod tytułem: "Znaczenie sportu w wychowaniu dzieci i młodzieży na przykładzie klubu sportowego Polonia Bytom" broniłem w Akademii Jana Długosza w Częstochowie. Zawodowo związany ze sportem. Pracowałem w kompleksie boisk sportowych "Orlik" w Bytomiu - Rozbarku.

Moją pasją jest sport, w szczególności piłka nożna dlatego ukończyłem kurs trenera II klasy w Krakowie, a wcześniej kurs instruktora i europejski UEFA B.
Wcześniejsze doświadczenia trenerskie zdobywałem w klubach: Polonia Bytom, GKS Rozbark Bytom, JSS Piekary Śląskie, Kłodnica Gliwice.

Swoją aktywność realizuję działając społecznie na rzecz dzielnicy i miasta (zakładka społecznie), za co w 2012 zostałem nominowany przez Dziennik Zachodni do nagrody człowieka roku w Bytomiu. Ukończyłem Akademię Liderów "Windsor" a w 2014 r. zostałem doceniony przez posła do parlamentu europejskiego dr Marka Migalskiego i pełniłem funkcję Asystenta.

Brałem w raz z przyjaciółmi aktywny udział w reaktywowaniu GKS Rozbark Bytom, po wycofaniu klubu z rozgrywek 4 ligi. W czerwcu 2011 roku, stanęliśmy po raz kolejny przed trudnym zadaniem ratowania klubu przed zniszczeniem. 16 czerwca 2011 na nadzwyczajnym walnym zebraniu członków klubu zostałem wybrany prezesem zarządu klubu i funkcję tą pełniłem przez 2 lata m.in pozyskując dotację w kwocie 47 500 zł z UM.

 Wolne chwilę o ile je posiadam lubię spędzać biegając oraz w towarzystwie przyjaciół.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz